KARDİYOPULMONER REHABİLİTASYON FİZYOTERAPİSTLERİ KİMDİR ? Kardiyopulmoner fizyoterapisti, en az 4 yıllık fizyoterapi rehabilitasyon lisans eğitimini alarak fizyoterapist ünvanı almış, kardiyopulmoner rehabilitasyon alanında özelleşmiş fizyoterapistlerdir. Kardiyopulmoner fizyoterapistler; her yaş grubunda, bebek, çocuk, yetişkin ve yaşlılarda çeşitli konjenital veya sonradan edinilen kardiyovasküler ve pulmoner bozukluk ya da hastalıkların fizyoterapi ve rehabilit Devamını oku..
Derneğimize, Tüzükte yazılı amaçları benimseyen, yasal engeli bulunmayan, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip 18 yaşını bitirmiş Fizyoterapistler üye olabilirler. Devamını oku..
Üyelik aidatı olarak 50 TL olmakla birlikte senelik yönetim kurulu kararı ile değişkenlik gösterebilmektedir. Devamını oku..
Üyelik Şartları Fizyoterapist olmak Diploma veya çıkış belgesinin fotokopisi Üyelik aidatı olarak 50 TL ödendiğine dair dekont Not : Bu evrakları Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri F. Fizyoterapi ve R. Bölümü, 06100 Samanpazarı/ ANKARA adresine gönderiniz. Devamını oku..

ÜYE GİRİŞİGoogle Analytics Kodunu buraya koyun